KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13588621
nr 1358 8621
Sten Etling
(f. 1947), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad. Bladets mått: 76x56 cm
Kondition: skadat glas
Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:40:12
300 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr